1. Wszystkim parafianom i gościom pragnę złożyć w imieniu własnym i księży pracujących w naszej parafii najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi nam udzielając potrzebnych łask na każdy dzień, byśmy umieli być świadkami Jego Zwycięstwa, abyśmy mimo trudności wynikającej z trwającej epidemii nigdy nie tracili nadziei i byli dla siebie nawzajem dobrym wsparciem.
  2. W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz przestrzeganiu procedur podawanych przez służby sanitarne. Zachęcamy wszystkich do pozostawania w domach.

Prosimy o wzajemną pomoc sąsiedzką zwłaszcza dla osób starszych.

Informujemy, że na mocy dyspensy udzielonej przez Metropolitę Gdańskiego nie ma obowiązku uczestniczenia  w niedzielnych i świątecznych   Mszach  św. do odwołania. Informujemy, że w  Mszy św. może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, pierwszeństwo wstępu mają osoby które zamówiły intencje mszalną. 

  1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości Triduum Paschalnego. Szczególne podziękowania kieruję do pań zakrystianek: pani Lidii i Iwony oraz pana Jarosława.
  2. Msze św. w poniedziałek wielkanocny jak w każdą niedzielę   o godz. 7.30, 9.00, 10.00, 12.00 i 18.00.
  3. Przez całą oktawę będziemy odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia na zakończenie wieczornej Mszy św. w ramach nowenny przed świętem miłosierdzia. Zachęcamy aby w swoim domu odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego.

W to święto o godz. 15.00 odprawione zostanie  specjalne nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

  1. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny Biuletyn.
  2. Wszystkim życzymy pogodnego  świętowania w tym wyjątkowym czasie.

 Szczęść Boże.