Dot. Zapytanie ofertowe na wybór wykonawcy konserwacji i restauracji kamiennej posadzki w Bazylice Mariackiej w Gdańsku

Zamawiający – Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku działając na zasadach określonych przez Zamawiającego oraz przez wytyczne dotyczące realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, unieważnia postępowanie na wykonawcę konserwacji i restauracji kamiennej posadzki w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

Uzasadnienie:
Wykonawca Gdańska Pracownia Konserwatorska L.B. Brzuskiewicz S.C. z siedzibą w Gdańsku, ul. Straganiarska 28/30, którego oferta została wybrana w dniu 14.02.2018 r., w terminie wskazanym w piśmie z dnia 19.02.2018 r. nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Cena brutto kolejnej oferty złożonej w postępowaniu, LUPUS sp. z 0.0. z siedzibą w Gdyni, ul. Świętojańska 71/6, przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie opublikowane 2.01.2018 r, zmienione 15.01.2018 r, na wykonawcę konserwacji i restauracji kamiennej posadzki w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

PROBOSZCZ

Ks. Ireneusz Bradtke

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [1.42 MB]

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [319.98 KB]