Organizatorzy

Towarzystwo Przyjaciół Bazyliki Mariackiej w Gdańsku  powstało w grudniu 2014 w celu  pomocy parafii w ratowaniu dachu Bazyliki. Patronem duchowym i współzałożycielem Towarzystwa był ówczesny proboszcz ks. prałat Zbigniew Zieliński . Zorganizowaliśmy między innymi w maju 2015 roku koncert Pokolenia  Bazylice Mariackiej.

 


 

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gdańsku 

Parafia rzymskokatolicka usytuowana w Gdańsku. Należy do dekanatu Gdańsk-Śródmieście, który należy z kolei do archidiecezji gdańskiej.

Ustanowienie parafii w 1343. Obecny proboszcz od 29.11.2015 r. ks prałat Ireneusz Bradtke.

 


 

Piotrowski PR to profesjonalne i najnowocześniejsze działania public relations. Wieloletnie doświadczenia członków zespołu w swoich specjalizacjach gwarantują naszym Klientom produkty najwyższej jakości. W naszej pracy łączymy szereg działań, co stwarza Klientom niespotykane możliwości promocji i public relations.

Piotrowski PR to profesjonalne doradztwo PR i komunikacji. Specjalizujemy się w planach komunikacyjnych, prowadzeniu media relations, komunikacji wewnętrznej i kryzysowej. Tworzymy produkcje filmowe i multimedialne oraz prezentacje. Organizowaliśmy konferencje, wydarzenia i gale. Pracowaliśmy dla UEFA EURO 2012, 25-lecia powstania „Solidarności”, Pomorskiej Kolei Metropolitalnej SA i wielu innych Klientów.