Gwiazda – cegiełka

Gwiazda-cegiełka

to unikatowa forma pomocy dla Bazyliki.
Do czasu zniszczenia Bazyliki w czasie wojny, złocone gwiazdy zdobiły jej sklepienia. Zawieszając na powrót złote gwiazdy, pragniemy nie tylko rozświetlić sklepienie Bazyliki, ale również w ten sposób zebrać środki na jej dalszą renowację.
Każda z Gwiazd przypisana będzie do konkretnej osoby lub instytucji, która zapragnie być Donatorem Gdańskiej Świątyni.
Sprawdźcie Państwo, kto do tej pory wsparł naszą akcję i wybierzcie swoją Gwiazdę.

 


Jak zostać Donatorem

 1. Wypełnij Formularz Zgłoszeniowy
  1. podaj imię i nazwisko lub nazwę firmy
  2. adres mailowy (potrzebny do otrzymywania powiadomień)
  3. adres pocztowy – kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer domu i mieszkania (potrzebny do otrzymania pamiątkowego certyfikatu)
  4. możesz wskazać swoją intencję, nie długą, możliwą do wygrawerowania na wybranej gwieździe.  
  5. wybierz rodzaj gwiazdy
  6. potwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych (nieobowiązkowo).
   Jeśli nie zaznaczysz potwierdzenia, a wprowadziłeś swoje dane osobowe:
 1. twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w celach marketingowych, w szczególności w celach prowadzenia badań opinii publicznej, promocji, akcji charytatywnych
 2. twoich danych nie będzie na liście donatorów umieszczonych w Internecie, zamieszczony zostanie ANONIM z symbolem gwiazdy,
 3. twoje dane będą wpisane w księgę pamiątkową Bazyliki,
 4. otrzymasz certyfikat pamiątkowy (jeśli wypełniłeś dane pocztowe),
 5. otrzymasz powiadomienia tylko z informacjami o akcji z gwiazdami
 • potwierdź zapoznanie się z regulaminem, na przesyłanie danych drogą elektroniczną., na używanie urządzeń telekomunikacyjnych – (obowiązkowo). Niepotwierdzenie skutkuje usunięciem zgłoszenia.
 • Otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia drogą mailową.
  Potwierdzenie nie czyni Cię Donatorem.
 • Aby zostać Donatorem musisz teraz zrealizować przelew
  1. Elektroniczny
   1. wpisz numer konta bankowego parafii
    74 1160 2202 0000 0000 5171 0754
   2. wpisz nazwę parafii:
    Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gdańsku
   3. wpisz w treści: „Gwiazda”, imię i nazwisko, adres mailowy oraz adres pocztowy – kod pocztowy, miejscowość, ulica numer domu i mieszkania, jeśli nie wskazałeś na formularzu swojej intencji teraz możesz ją wpisać. 
   4. wprowadź kwotę nie mniejszą niż
    • 1 000 PLN mała gwiazda
    • 3 000 PLN średnia gwiazda
    • 10 000 PLN duża gwiazda
  2. polecenie przelewu wystawione ręcznie
   1. wpisz numer konta bankowego parafii
    74 1160 2202 0000 0000 5171 0754
   2. wpisz nazwę parafii: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gdańsku
   3. wpisz w treści: „Gwiazda”, imię i nazwisko, adres mailowy oraz adres pocztowy – kod pocztowy, miejscowość, ulica numer domu i mieszkania, jeśli nie wskazałeś na formularzu swojej intencji teraz możesz ją wpisać.
   4. wprowadź kwotę nie mniejszą niż
    • 1 000 PLN mała gwiazda
    • 3 000 PLN średnia gwiazd
    • 10 000 PLN duża gwiazda
 • Po potwierdzeniu darowizny na wyciągu bankowym, otrzymasz na adres mailowy bezzwłocznie potwierdzenie otrzymania darowizny lub zostanie wysłane potwierdzenie pocztą, jeśli nie zstał adres mailowy wypełniony na formularzu zgłoszeniowym lub przelewie.
 • Jeśli potwierdziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych to na Twój adres pocztowy Parafia wyśle pamiątkowy „Certyfikat Imienny”, który przesłany zostanie po dokonaniu wpisu z Twoimi danymi do specjalnej księgi pamiątkowej Bazyliki i zamieszczony na dedykowanej Akcji stronie internetowej Parafii. Certyfikat wskazywał będzie miejsce Twojej Gwiazdy na sklepieniu Bazyliki. Zawieszenie Gwiazd odbywać się będzie cyklicznie. Informacja o tym zdarzeniu będzie przekazana Tobie pocztą elektroniczną oraz zamieszczona na stronie internetowej Parafii na co najmniej 7 dni przed zawieszeniem Gwiazdy.
 • Jeśli nie wypełniłeś zgody na przetwarzanie danych osobowych, a wprowadziłeś dane osobowe to na Twój adres pocztowy Parafia wyśle pamiątkowy „Certyfikat Imienny”, który przesłany zostanie po dokonaniu wpisu z Twoimi danymi do specjalnej księgi pamiątkowej Bazyliki i zamieszczony na dedykowanej Akcji stronie internetowej Parafii jako ANONIMOWY z symbolem gwiazdy.
 • Certyfikat wskazywał będzie miejsce Twojej Gwiazdy na sklepieniu Bazyliki.Zawieszenie Gwiazd odbywać się będzie cyklicznie. Informacja o tym zdarzeniu będzie przekazana Tobie pocztą elektroniczną oraz zamieszczona na stronie internetowej Parafii na co najmniej 7 dni przed zawieszeniem.
 • Jeśli nie wypełniłeś zgody na przetwarzanie danych osobowych i nie wprowadziłeś danych osobowych, to nie otrzymasz żadnych powiadomień oraz certyfikatu, a wpis do księgi pamiątkowej będzie wpisany jako ANONIMOWY z symbolem gwiazdy. Taka sama treść pojawi się na liście internetowej Donatorów.
 • Zawieszenie Gwiazd odbywać się będzie cyklicznie. Informacja o tym zdarzeniu będzie zamieszczona na stronie internetowej Parafii, na co najmniej 7 dni przed zawieszeniem.