Formularz

  Wypełnij uważnie:

  W przypadku kiedy prowadzisz działalność gospodarczą prosimy o podanie nazwy firmy i numeru NIP:


  Wybierz gwiazdę:

  Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gdańsku (80-834), przy ulicy Podkramarskiej 5, jako administrator danych informuje, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji Zbiórki, ewentualnie także w zakresie na jaki wyrazicie Państwo zgodę.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne i mają Państwo prawo wglądu do swoich danych i możliwość żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
  Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

  Płatność zadeklarowanej kwoty (lub większej) należy wpłacić na konto:
  74 1160 2202 0000 0000 5171 0754

  W wypadku wyrażenia poniższych zgód, Państwa dane wykorzystywane będą również dla promocji i zapraszania do wzięcia udziału w kolejnych akcjach charytatywnych organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Bazyliki Mariackiej w Gdańsku.

  Potwierdzam, że zapoznał/am/em się z regulaminem zbiórki i akceptuję jego warunki.

  Zgadzam na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności w celach prowadzenia badań opinii publicznej, promocji, akcji charytatywnych, przez Towarzystwo Bazyliki Mariackiej w Gdańsku.

  Zgadzam się na przesyłanie danych drogą elektroniczną.

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.